Nejlepší vánoční trhy v Římě

Pokud plánujete cestu do Říma v předvánočním období, neměli byste vynechat návštěvu nějakého vánočního trhu. Zeptali jsme se místních, kde na vás čeká ta nejlepší atmosféra a jaké trhy stojí za návštěvu.

Piazza Navona Christmas Market

Projít se po velkém náměstí, pochutnat si na sladkostech a zakoupit si hezký řemeslný výrobek. Nejen to na vás čeká na tomto trhu. Také se můžete těšit na betlém a řadu vystupujících umělců.

Piazza Mazzini Christmas market

Vánoční trh na náměstí Piazza Mazzini nabízí italské cukroví, ale také hračky a vánoční ozdoby. Trh je v provozu od 8. prosince do 24. prosince.

Natale all’Auditorium

Pokud si chcete zabruslit, pak navštivte vánoční trh u Auditoria v Římě, kde kromě ledové plochy s barem, najdete výrobky místních umělců. Další stánky s občerstvením a obchody najdete uvnitř galerie Auditorium. Tento vánoční trh se otevírá 8. prosince a končí 6. ledna.

Magico Natale ai Parioli

Na tomto vánočním trhu na vás čeká množství ručně vyráběných výrobků vč. vánočního cukroví, parfémů, šperků, kabátů i tašek. Součástí jsou gastronomické lahůdky a živá hudba.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Itálie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Itálie, ve kterém se město Řím nachází.

Přejít na průvodce Itálie